Nejlepší místa k seznámení

Annonce seznamka

Najít si partnera či partnerku může být pro někoho snadné  pro někoho obtížné. Většinou záleží na tom daném člověku, jak moc je společenský, v jakém okruhu lidí se pohybuje, jak často chodí mezi lidi, jak moc si dokáže připustit lidi k tělu, jak na ostatní působí, jak moc je bezprostřední a tak dále. Jsou lidé, kteří ani známost nějak nehledají a přitom mají kolem sebe hned několik nápadnic či nápadníků. Většinou to bývá z toho důvodu, že mají nějaké vnitřní kouzlo, kterým oslňují lidi okolo. Takovým lidem stačí jen přijít mezi lidi, nesutále se usmívat a působit optimisticky a pohodově a hned někoho okouzlí.

Pak jsou ale lidé, kteří se urputně snaží si někoho najít a záleží jim na tom tak moc, že si to tím vlastně kazí. Takoví lidé jsou pak na této představě velmi upnutí, v každém okamžiku se strachují, jestli vypadají dobře, jak působí, co řeknou, čímž se strašně uvazují a nepůsobí uvolněně. V tomto případě platí, že ne nadarmo se říká, že se v takových věcech nemá spěchat, že takové věci potřebují volný průběh a někdo se naskytne v době, kdy to budete nejméně čekat a o to víc pak budete překvapeni a šťastni.

K seznámení můžete samozřejmě využít také internetových seznamek. Jendou takovou je i například seznamka Annonce, která však nepatří mezi ty nejznámější a nejlepší, to však neznamená, že zrovna vám se nemusí zalíbit.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblíbené seznamky a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.