Nejlepší místa k seznámení

Facebook seznamka

Facebook ovládl svět. Už jen málo jedinců této “droze” odolává. Může se zdá, že nazývat Facebook drogou je přehnané, ale když se nad tím více zamyslíte, zjistíte, že to rozhodně přehnané není. Někteří jedinci, teda nejspíš většina jedinců majících Facebook, zejména tedy těch z mladších generací, tráví u Facebooku většinu svéhu volného času. Někteří z nich jej automaticky ráno po probuzení zapnou a vypínají jej až tehdy, když jdou spát. Neznamená to, že u něj sedí 15 hodin denně, ale mají jej prostě zaplý a sem tam jej kontrolují, kdyby jim náhodou někdo psal nebo se jjdou podívat, co je tam nového, jaký má kdo status, co kdo dělá, kdo přidal nové fotky, kdo jde na jakou akci, kdo má narozky, kdo je s kým ve vztahu a tak dále. Však to znáte sami.

Facebook má však ale své výhody. Díky němu se můžete kdykoliv skontaktovat s vašimi přáteli, můžete se dovědět o akcích, které se konají nebo jsou v plánu, můžete tam sdílet důležité věci, fotky a videa s přáteli. Najít i své staré známé a tak dále.

Někteří dokonce využívají Facebook k seznámení. Například si prochází přátele svých přátel a dívají se, zda by se jim někdo nelíbil, jiní hledají náhodně a pak si ty, kteří jim padli do oka přidávají do přátel a tak dále.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nové seznamky a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.