Nejlepší místa k seznámení

Lide.cz seznamka

Lide.cz byla před pár lety u nás v České republice asi nejznámější, nejvyhledávanější a nejoblíbenější sociální sítí a seznamkou. Stále zde má většina uživatelů ještě účet, na který sice většina nechodí, ale jsou i takoví, kteří jej stále využívají. Ještě před pár lety to byl velký hit. Všichni mladiství a i starší lidé se zde scházeli, vyplnovali si své profily, schválně se fotili, aby zde mohli vystavit své fotky, psali si vzkazy s přáteli, chodili na chat, kde se snažili seznámit s novými lidmi, s kterými si pak dopisovali. Někteří si zde dokonce našli nové přátele, někteří dokonce partnery na chození přes internet a jsou i tací, kteří si zde našli svého budoucího partnera.

Lide.cz patří pod nejznámější stránku Seznam.cz, kromě toho zde najdeme také například vlemi oblíbenou stránku Spoluzaci.cz, kde se scházejí celé třídy ze základky, ze střední, z vysoké a tak dále.

Tohle vše však z velké části zastínila nová sociální síť, která ovládla celý svět a všechny lidi na světě a to je Facebook. Na Facebooku je teď většina lidí, neboť tato sociální síť plní všechny funkce, které mělo lide.cz i spoluzaci.cz a samozřejmě má mnoho nových a super funkcí navíc. Proto už dnes jen málokdo využívá jiné sociální sitě. Díky Facebooku dokonce upadl i komunikační systém icq či qip.

Navíc n Facebooku se můžete seznámit stejně dobře jako na Lide.cz.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Největší seznamky a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.