Nejlepší místa k seznámení

Líbím se ti seznamka

Sociální siť  a seznamka v jednom Libimseti.cz zažilo velký “bum” před pár lety. Dodnes sice funguje, ale dá se říci, že ta nejlepší léta už má tato stránka za sebou. Ve své největší formě však patřila mezi nejnavštěvovanější sociální stránky a seznaky na internetu v České republice. Většina mladých lidí a teenagerů zde měla své profily, na které si psali informace o sobe, o svých zálibých, koníčních, o tom co mají rádi, jaké mají vlastnosti, vkládali si tam své fotky, přidávali si do přátel lidé ze svého okolí, ale i cizí lidi, s kterými s ezde seznámili a tak dále.

Mnoho lidí tuto sociální síť používalo také právě k seznámení a případném nalezení partnera. Některým se to dokonce i podařilo.

V dnešní době však už tato stránka neslaví takové úspěchy jako dříve a vinit z toho může nejspíše Facebook, který ovládl celý svět a všechny lidi. Facebook totiž nahradil všechny funkce libimseti.cz a dokonce je ještě propracovanější a nabízí daleko více funkcí.Kvůli tomu už na libimseti.cz chodí jen minimum lidí, ačkoliv profil zde má ještě spousta lidí, ale to jen kvůli tomu, že si jej nesmazali nebo na něj už zapomněli.

Na druhou stranu je zde ještě stále možnost, že právě na na této stránce se seznámíte s někým, kdo se stane vaším budoucím partnerem. Takže se nebojte a klidně sem zavítejte.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nejlepší seznamky a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.