Nejlepší místa k seznámení

Měsíční archív: Prosinec 2011

Osudová seznamka

Zůstali jste sami po rozvodu či smrti partnera? Nebo jste zkrátka jen zatím neměli štěstí a nechcete už být nadále sami? Nečekejte již na náhodu a chytněte svůj osud pevně do svých rukou. Nikdo by přece neměl zůstávat sám, každý z nás potřebuje lásku, mít vedle sebe partnera, který je nám oporou, s kterým budem trávit volný čas, který  snámi bude v dobrém i ve zlém a budeme se moci na něj vždy spolehnout.

Někteří lidé, kteří se v lásce zklamou nebo o svou velkou lásku přijdou upadají do apatie a pesimismu a tvrdí, že na nich už nezáleží, že už zůstanou sami, že už by si nikoho nenašli. To jsou však jen plané řeči. V lásce přece nezáleží na věku, i staří lidé chtějí s někým prožívat stáří.

Mnoho těchto lidí se jakémukoliv seznámení z počátku brání, připadá jim to trapné a moc okaté a bojí se toho, co by si pomyslelo jejich okolí. To jsou však zbytečné starosti. Na tom, že člověk nechce být sám není přece nic špatného. Takže není žádný důvod k tomu, aby se člověk styděl za to, že se přihlásí do internetové osudové seznamky.

Díky internetovým seznamkám se už seznámilo velké množství lidí a spousta z nich na ní našlo svoji životní lásku. Je však důležité vybrat si tu správnou seznamku, která má nějakou úroveň, existují totiž i seznamky, jejichž kvalita je velmi nízká.

Jednou z těch kvalitnějších seznamek je například Osudovaseznamkastesti.cz, která je mezi lidmi poměrně hodně oblíbená.

Vložil Top seznamky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Seznamka.cz

Taky už vás nebaví být sami? Chcete někoho vedle sebe, ale zatím se vám nedaří nikoho takové najít? Nezoufejte a zkuste vyzkoušet některou z internetových seznamek.

Je jasné, že mladí lidé mají větší šance na seznámení než lidé v pokročilejším věku. Mladí se stále pohybují mezi lidma, ať už ve škole nebo někde jinde venku. Mladí lidé se stále scházejí s kamarády, hcodí ven posedět na pivko, vínko nebo si někam zatančit. Jsou zkrátka stále obklopeni lidmi nejen ve svém věku a mají tak mnohem větší šance se s někým potkat a seznámit. Navíc většina z nich je ještě bezprostředních a rádi si užívají, rádi flirtují s opačným pohlavím.Nemají probém si za včer vyměnit s někým telefonní číslo či Facebook.

U lidí starších bývá tohle všechno většinou větší problém. Nedostanou se tak často mezi nové lidi, nejsou tak bezprostřední, aby s někým hospodě či baru flirtovali, mají z toho větší obavy a tak dále.

Proto se také v poslední době většina těchto lidí, kteří nechtějí být sami obrací právě na internetové seznamky. Někteří z ich to samzřejmě nepřiznají a tají se tím, avšak není se za co stydět. Vždyť existuje tolik párů, kteří se právě díky internetu a seznamce seznámili. Pokud si najdete seznamku, která má úroveň a není vulgární, tak máte rozhodně šanci, že tam potkáte svou spřízněnou duši. Vyzkoušejte například Seznamka.cz.

Vložil Top seznamky | Štítek , , | Zanechat komentář

Seznamka Rande

Najít si partnera přes seznamku už dnes není nic neobvyklého. Především lidé středního a staršího věku, kteří se buďto rozvedli nebo jim parner zemřel se tímto způsobem seznamují. Mnoho lidí se nejdříve seznamce brání, jelikož si říkájí, že přece nejsou tak osamocení a ubozí, aby museli někoho hledat přes internetové seznamky. Navíc si stále ještě mnoho lidí myslí, že na seznamkách jsou jenom úchylové, kteří zde vystupují pod falešným jménem, fotkou a tak dále. Některé ženy mají ještě i tak bujnou fantazii, že si myslí, že každý muž na seznamce je úchylný násilník, který je při prvním setkání znásilní. Na jednu stranu se není čemu divit, jelikož takové zprávy slýcháme velmi často ve zprávách, ale na druhou stranu je to trošku přehnané mínění.

Vždyť v dnešní době je spousta párů, kteří se našli přes seznamku. Stačí si jen najít tu seznamku, která patří mezi ty lepší, více na úrovni, solidní a nebrat hned tu první, kterou najdete, jelikož je jasné, že jsou i seznamky horší, které nepatří mezi ty solidní a na úrovni.

Jendou z těch solidnější seznamek je i seznamka Rande.cz. Zde se jako na většině seznamek jednoduše registrujete, vyplníte si svůj profil s fotografiií a pak už vám nebrání nic v tom, abyste se seznamovali s jinými uživateli. Můžete buďto oslovit jednotlivé uživatele pomocí vzkazů nebo můžete vkročit do veřejných diskuzních místností, kde se můžete také s někým seznámit.

Vložil Top seznamky | Štítek , , | Zanechat komentář

Seznamka Jiskření

Internetové seznamky se stále více rozšiřují. Ještě před pár lety to bylo něco, kde si zejména teenagery dělali své profily, kam si házeli jejich svůdné fotky a snažili se tam navázat kontakt s co nejvíce lidma opačného pohlaví. Velkým trendem bylo také chození přes internet. Začali jste si psát s zcela neznámým klukem, nikdy jste ho ale neviděli, pouze fotku, která ani nemusela být pravá a prostě jste se každý den sešli v uričý čas v určité chatovací místnosti a domluvili jste se, že spolu budete chodit. Chození probíhalo tím stejným způsobem, pouze jste si psolu chatovali, občas jste si poslali smajlíka, který dává pusu, napsali si, jak s emáte rádi a to vám ke štěstí stačilo.

Dnes však kupodivu využívají seznamky spíše lidé středního a staršího věku. Mladí ottiž už mají Facebook a ten jim k životu naprosto stačí. Pro některé je dokonce jejich životem. Díky tomu vzniká také místo na seznamkách pro lidi vyšších věku. Ti sem už nechodí za tím účelem, aby s někým chodili přes internet, ale aby se skutečně s někým seznámili nebo si alespoň našli nové přátele.

V internetových seznamkách, ačkoliv všechny fungují a pracují na stejném principu, je však rozdíl. Některé jsou skutečně seriózní a je zde šance najít si partnera, některé jsou naopak spíše vulgární a těžko byste zde hledali normální lidi na normální vztah.

Je proto dobré se předem na danou seznamku informovat. Mezi ty serióznější a lepší seznamky patří například i seznamka Jiskreni.cz.

Vložil Oblíbené seznamky | Štítek , , | Zanechat komentář

Seznamka Známost

Pro některé lidi představují internetové seznamky něco šíleného, k čemu by se oni sami nikdy nesnížili. Vzhlížejí na to, jako na něco podřadného, kam přece chodí jen ti největší chudáci, ubožáci a úchylací a není možné, aby se tam někdo s někým seznámil. Takoví lidé však ale zřejmě internetovou seznamku nikdy nenavštívili nebo navšívili nějakou hodně špatnou.

Existuje velká spousta internetových seznamek, které rozhodně nejsou takové, jaké si je tito lidé představují a jak o nich mluví. Jedná se o normální internetové stránky, kam přicházejí lidé, kteřé už nechtějí být sami a rádi by si našli někoho k sobě. A nebo prostě se jen chtějí seznámit a najít si třeba nové přátele. Spousta seznamek je velmi seriózních a zakládají si na tom, aby měly úroveň a jejich návštěvníci s nimi byli spokojení a doporučili je dále.

Samozřejmě, že existují i seznamky, které jsou méně kvalitní a spíše vulgární a nejspíš byste si přes ně nechtěli nikoho hledat, ale na takové seznamky přece chodit nemusíte a můžete navštívit ty dobé a vyhlášené.

Vždyť když se porozhlédnete kolem sebe, určitě narazíte alespoň na jeden pár, který se seznámil nebo dal dohromady díky internetu a seznamce a rozhodně se za to ti lidé nestydí.

Mezi ty lepší internetové seznamky patří například i seznamka Znamost.cz. Zde najdete mnoho lidí, s kterými máte šanci se poznat a seznámit. Tak seberte odvahu a vzhůzu za dobrodružstvím.

Vložil Oblíbené seznamky | Štítek , , | Zanechat komentář

Annonce seznamka

Najít si partnera či partnerku může být pro někoho snadné  pro někoho obtížné. Většinou záleží na tom daném člověku, jak moc je společenský, v jakém okruhu lidí se pohybuje, jak často chodí mezi lidi, jak moc si dokáže připustit lidi k tělu, jak na ostatní působí, jak moc je bezprostřední a tak dále. Jsou lidé, kteří ani známost nějak nehledají a přitom mají kolem sebe hned několik nápadnic či nápadníků. Většinou to bývá z toho důvodu, že mají nějaké vnitřní kouzlo, kterým oslňují lidi okolo. Takovým lidem stačí jen přijít mezi lidi, nesutále se usmívat a působit optimisticky a pohodově a hned někoho okouzlí.

Pak jsou ale lidé, kteří se urputně snaží si někoho najít a záleží jim na tom tak moc, že si to tím vlastně kazí. Takoví lidé jsou pak na této představě velmi upnutí, v každém okamžiku se strachují, jestli vypadají dobře, jak působí, co řeknou, čímž se strašně uvazují a nepůsobí uvolněně. V tomto případě platí, že ne nadarmo se říká, že se v takových věcech nemá spěchat, že takové věci potřebují volný průběh a někdo se naskytne v době, kdy to budete nejméně čekat a o to víc pak budete překvapeni a šťastni.

K seznámení můžete samozřejmě využít také internetových seznamek. Jendou takovou je i například seznamka Annonce, která však nepatří mezi ty nejznámější a nejlepší, to však neznamená, že zrovna vám se nemusí zalíbit.

Vložil Oblíbené seznamky | Štítek , , | Zanechat komentář

Evropská seznamka

Každá z žen jako malá asi snila o svém princi na bílém koni, který na ni někde ve světě čeká. S přibývajícími lety však ženy od této krásné představy opouštějí, jelikož získávají zkušenosti a je jim jasné, že něco takového se stává skutečně jen v pohádkách. Přesto si však stále ženy hledají muže, kteří budou stát po jejich boku a budou je chránit před světem. Avšak najít takové muže také není v dnešní době nejjednodušší, mnoho žen má pocit, že praví gentlemanové již vymřeli nebo s epo nich slehla zem. Avšak ani to ženy neodrazuje, protože nikdo z nás přece nechce zůstat celý život osamotě. Všichni si hledáme partnery, i když se musíme smířit s tím, že partnerský vztah chce velkou míru tolerance a vzájemných kompromisů a ústupků.

Většina žen má přesné požadavky na své budoucí partnery a o to je to hledání pak složitější. Některé české ženy dokonce více přitahují cizinci. To už také není v dnešní době problém. Pokud se ženy nepohybují v takové společnosti, kde by na muže z cizích zemí mohly narazit, nemusí dnes už zoufat. Stačí zapnout internet a najít si stránku evropska-seznamka.cz.Právě tato seznamka byla totiž založena právě pro také ženy a to nejen češky, ale také slovenky. Těmto ženám tato stránka zprostředkovává seznámení s muži z monha cizích zemí.

Pokud vás třeba jen zajímá, jak to funguje, rozhodně to vyzkoušejte, vše je totiž navíc úplně zdarma.

Vložil Oblíbené seznamky | Štítek , , | Zanechat komentář

Seznamka sms

Cílem snad každého člověka je najít si partnera, který bude vedle něj stát v dobrém i ve zlém, bude jen tolerovat, bude jej milovat, bude s ním smát, bude mu naslouchat, když mu bude ouvej, bude vedle něj usínat, bude s ním trávit volný čas, obejme jej, políbí a tak dále, zkrátka bude vše tak, jak má být ve správném vztahu. Lidé se schází a rozchází, ale každý doufám, že jednou potká někoho, s kým bude až do konce života.

Někteří lidé tvrdí, že nikhoo nechtějí, že chtějí být sami, že jim to tak vyhovuje, ale ve většině případl se jedná jen o nějakou venkovní pózu, kterou zakrývají to, že nechtějí být sami, ale nedaří se jim nikoho najít. Také lidí, kteří jsou čerstvě po rozchodu nebo rozvodu většinou tvrdí, že už nikoho hledat nebudou, že už jim to stačilo, ale tyhle řeči jim vydrží jen chvíli. Nikdo z nás přece nechce být sám, všichni chceme mít vedle sebe milujícího člověka.

Někteří lidé však nemají štěstí na seznamování, ti však už dnes také nemusí zoufat a mohou vyzkoušet štěstí na internetových seznamkách. Pokud však nemají doma možnost připojení k internetu nebo nemají čas u něj sedět, mohou vyzkoušet také sms seznamku.Záleží na každém zvlášť co mu vyhovuje a co ho osloví. Možností je spousta, stačí se jen nebát.

Vložil Největší seznamky | Štítek , , | Zanechat komentář

Lide.cz seznamka

Lide.cz byla před pár lety u nás v České republice asi nejznámější, nejvyhledávanější a nejoblíbenější sociální sítí a seznamkou. Stále zde má většina uživatelů ještě účet, na který sice většina nechodí, ale jsou i takoví, kteří jej stále využívají. Ještě před pár lety to byl velký hit. Všichni mladiství a i starší lidé se zde scházeli, vyplnovali si své profily, schválně se fotili, aby zde mohli vystavit své fotky, psali si vzkazy s přáteli, chodili na chat, kde se snažili seznámit s novými lidmi, s kterými si pak dopisovali. Někteří si zde dokonce našli nové přátele, někteří dokonce partnery na chození přes internet a jsou i tací, kteří si zde našli svého budoucího partnera.

Lide.cz patří pod nejznámější stránku Seznam.cz, kromě toho zde najdeme také například vlemi oblíbenou stránku Spoluzaci.cz, kde se scházejí celé třídy ze základky, ze střední, z vysoké a tak dále.

Tohle vše však z velké části zastínila nová sociální síť, která ovládla celý svět a všechny lidi na světě a to je Facebook. Na Facebooku je teď většina lidí, neboť tato sociální síť plní všechny funkce, které mělo lide.cz i spoluzaci.cz a samozřejmě má mnoho nových a super funkcí navíc. Proto už dnes jen málokdo využívá jiné sociální sitě. Díky Facebooku dokonce upadl i komunikační systém icq či qip.

Navíc n Facebooku se můžete seznámit stejně dobře jako na Lide.cz.

Vložil Největší seznamky | Štítek , , | Zanechat komentář

Líbím se ti seznamka

Sociální siť  a seznamka v jednom Libimseti.cz zažilo velký “bum” před pár lety. Dodnes sice funguje, ale dá se říci, že ta nejlepší léta už má tato stránka za sebou. Ve své největší formě však patřila mezi nejnavštěvovanější sociální stránky a seznaky na internetu v České republice. Většina mladých lidí a teenagerů zde měla své profily, na které si psali informace o sobe, o svých zálibých, koníčních, o tom co mají rádi, jaké mají vlastnosti, vkládali si tam své fotky, přidávali si do přátel lidé ze svého okolí, ale i cizí lidi, s kterými s ezde seznámili a tak dále.

Mnoho lidí tuto sociální síť používalo také právě k seznámení a případném nalezení partnera. Některým se to dokonce i podařilo.

V dnešní době však už tato stránka neslaví takové úspěchy jako dříve a vinit z toho může nejspíše Facebook, který ovládl celý svět a všechny lidi. Facebook totiž nahradil všechny funkce libimseti.cz a dokonce je ještě propracovanější a nabízí daleko více funkcí.Kvůli tomu už na libimseti.cz chodí jen minimum lidí, ačkoliv profil zde má ještě spousta lidí, ale to jen kvůli tomu, že si jej nesmazali nebo na něj už zapomněli.

Na druhou stranu je zde ještě stále možnost, že právě na na této stránce se seznámíte s někým, kdo se stane vaším budoucím partnerem. Takže se nebojte a klidně sem zavítejte.

Vložil Nejlepší seznamky | Štítek , , | Zanechat komentář